18 WHEELS OF STEEL: ACROSS AMERICA

18 wheels of steel across america
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.29/10 (72 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze 18 Wheels of Steel: Across America

18 Wheels of Steel: Across America, gra symulacyjna wydana w 2003 roku przez ValuSoft. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

18 Wheels of Steel: Across America to czwarta część gry, w której wcielamy się w managera-kierowcę firmy logistycznej. Twoim zadaniem, jak w poprzednich częściach serii, jest zbudowanie imperium przewozowego. Tym razem, akcja gry rozgrywa się na drogach Stanów Zjednoczonych. W grze możesz zagrać w jeden z przygotowanych scenariuszy lub wybrać grę dowolną, w której nie ma określonego celu. Rozgrywka jest bardzo realistyczna, każde zderzenie z przeszkodami (lub samochodami) powoduje uszkodzenie twojego samochodu (i towaru) co oznacza duże kary finansowe. Poza tym, pamiętaj o przestrzeganiu przepisów drogowych - policja jest bardzo skuteczna ;)Ostatnia modyfikacja: 29 sierpień 2018Sklepy w których można kupić grę 18 WHEELS OF STEEL: ACROSS AMERICA
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra 18 WHEELS OF STEEL: ACROSS AMERICA chroniona jest prawem autorskim. 18 WHEELS OF STEEL: ACROSS AMERICA możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   WHEELS   STEEL   ACROSS   AMERICA   SYMULATOR   EKONOMICZNA   VALUSOFT   TIR   LOGISTYKA   HARD   TRUCK   HARD TRUCK  


Komentarze

antwan99   wysłano 2019-03-02 23:31:08

potrzebny daemon tools zeby emulowac obraz płyty. Bez tego programu nie uruchomisz gry
0 1
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Łukasz   wysłano 2019-02-14 15:45:41

Stare dobre czasy :D Na Windows 10 chodzi względnie okej, aczkolwiek napisy na tablicach/drogowskazach renderują się w ostatnim momencie i często trzeba zwalniać, żeby zobaczyć co tam jest napisane.
0 1
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Skipero   wysłano 2019-02-13 20:13:41

Jak włączam grę to wyskakuje powiadomienie aby wołożyc płytę
0 1
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać