18 WHEELS OF STEEL: EXTREME TRUCKER

18 wheels of steel extreme trucker
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker

18 Wheels of Steel to zdecydowanie najpopularniejsza seria zajmująca się przedstawianiem realiów pracy kierowcy ciężarówki. Extreme Trucker to natomiast 7 część cyklu.

Tym razem, podobnie jak w poprzednich częściach serii, wracamy za kierownicę stalowego kolosa i za zadanie mamy przewieźć jak najwięcej towaru w jak najkrótszym czasie. Różnicą jest natomiast teren działań. Tak jak dotychczas przemierzaliśmy autostrady USA, Kanady i Meksyku, tak tym razem do dyspozycji mamy 5 zróżnicowanych lokacji. Jak sam podtytuł wskazuje, nie będą to szerokie, asfaltowe drogi, a szalenie niebezpieczne dżungle Ameryki Południowej, afrykańskie pustynie, tereny arktyczne czy australijskie pustkowie.

Także same ciężarówki, których do dyspozycji mamy 25, nieco się różnią od tych które znamy z poprzednich części serii. Również same ładunki są bardziej zróżnicowane - gra skupia się na przewozie ładunków nieco bardziej nietypowych, zwykle bardziej narażonych na zniszczenie.

W grze musimy na bieżąco kontrolować stan naszego pojazdu - poziom paliwa czy poziom zniszczeń. Również kierowca nie jest robotem i od czasu do czasu należy mu się przerwa na sen. Ważną zmianą natomiast jest wprowadzenie konieczności sprawdzania temperatury silnika i dbania o to, by się nie przegrzewał. Nie uległa zmianie natomiast konwencja - startujemy jako absolutny świeżak w branży i dążymy do maksymalnego wzrostu naszego transportowego imperium.

Część o podtytule Extreme to ciekawa odskocznia od standardowych części cyklu. Wprowadzone urozmaicenia znacznie odróżniają tę część od pozostałych, dlatego też warto się z nią zapoznać.


Ostatnia modyfikacja: 10 maj 2021


Download


Sklepy w których można kupić grę 18 WHEELS OF STEEL: EXTREME TRUCKER
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra 18 WHEELS OF STEEL: EXTREME TRUCKER chroniona jest prawem autorskim. 18 WHEELS OF STEEL: EXTREME TRUCKER możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry 18 WHEELS OF STEEL EXTREME TRUCKER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać