1830: RAILROADS & ROBBER BARONS

1830 railroads and robber barons
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze 1830: Railroads & Robber Barons

1830: Railroads & Robber Barons, gra strategiczna (ekonomiczna) wydana w 1995 roku przez The Avalon Hill Game Company. Gra ukazała się dla komputerów PC (DOS).

1830: Railroads & Robber Barons to gra planszowa przeniesiona na ekrany komputerowe w której twoim zadaniem jest zbudowanie imperium kolejowe. Gra podzielona jest na dwa zasadnicze etapy: układanie linii kolejowej, kupowanie pociągów, budowanie stacji kolejowych itp. oraz gra na giełdzie - kupowanie udziałów w konkurencyjnych liniach kolejowych itp. Etap układania linii kolejowej prowadzone jest na planszy hexagonalnej na której możesz również kupować pociągi.

Podsumowując, gra bardzo przypominająca wydaną kilka lat wcześniej Railroad Tycoon. W opisywanej tutaj grze, większy nacisk położono na aspekty finansowe (giełda). Budowanie linii kolejowych jest bardzo uproszczone - sprowadza się do wyboru kilku pól na których możesz umieścić tory. Gra na pewno spodoba się fanom gry Railroad Tycoon i szczególnie im polecamy tę produkcję.Ostatnia modyfikacja: 14 sierpień 2018Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry 1830 RAILROADS AND ROBBER BARONS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać