AERO THE ACRO-BAT 2

aero the acro bat 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Aero the Acro-Bat 2

Aero the Acro-Bat 2 to kontynuacja popularnej gry platformowej z 1993 roku. W grze gracz ponownie wciela się w postać antropomorficznego nietoperza Aero i musi pokonać kilkadziesiąt nowych etapów. Tak jak poprzednio nasz bohater będzie musiał zbierać punkty i pokonywać wrogów.
W drugiej części gry poprawiono grafikę, a postać głównego bohatera Aero ma więcej klatek animacji i jest jeszcze bardziej dynamiczna. W grze wprowadzono również kilka nowych elementów rozgrywki, takich jak użycie różnych rodzajów broni i skakanie po kulach, co z pewnością uatrakcyjnia rozgrywkę.
Aero the Acro-Bat 2 jest znakomitą kontynuacją pierwszej części i oferuje jeszcze więcej zabawy, nowych poziomów i wyzwań dla graczy. Grafika, muzyka i rozgrywka są ulepszone, a nowe elementy wprowadzone w grze uatrakcyjniają rozgrywkę. Dla fanów gier platformowych, Aero the Acro-Bat 2 jest godnym uwagi tytułem, który warto wypróbować.


Ostatnia modyfikacja: 20 marzec 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry AERO THE ACRO BAT 2.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać