AGONY. ZRĘCZNOŚCIÓWKA W DOBRYM WYDANIU.

agony
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę




O grze Agony. Zręcznościówka w dobrym wydaniu.

Agony, gra zręcznościowa wydana przez Psygnosis w roku 1992. Gra powstała tylko dla komputerów Amiga.

Jest to typowa gra zręcznościowa typu srcoll-side (ekran przesuwany w poziomie). W grze sterujesz sową - twoim zadaniem jest zniszczyć wszystkich przeciwników. Gra nie jest odkrywcza - schematem gry, można by porównać ze starym dobrym Zybex'em z małego Atari - lecąc sową zdobywasz coraz to inne bronie, następnie na końcu etapu walczysz z Bosem.

Grę umieściliśmy tutaj, ze względu na wspaniałą oprawę graficzną jak i dźwiękową. Grając w grę całkowicie można się w niej zanurzyć. Animacja sowy jest imponująca, przez co nie zwracamy uwagi na małe niedociągnięcia - twoi wrogowie niestety nie są już tak dopracowani. Pomimo takich małych niedociągnięć warto w grę zagrać, szczególnie, że poziom trudności jest odpowiednio dobrany. Z grą na pewno spędzimy kilkadziesiąt godzin.



Uwagi:
Wersja dla Amigi nie wymaga oryginalnego romu. Można uruchomić grę używając Aros'a dołączonego do najnowszego emulatora WinUAE. Należy ustawić minimum 1Mb Chip RAM.



Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019



Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.



Komentarze

DIM   wysłano 2020-07-26 18:09:58

Najlepsza w grze jest muzyka. Arcydzieło.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać