ALEX THE ALLEGATOR 2

alex the allegator 2
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Alex the Allegator 2

Alex the Allegator 2 to gra planszowa dla jednego lub dwóch graczy. Pomimo podobieństw do gry Othello, wprowadza nowe mechaniki i cele, które ją wyróżniają.
Gracze na zmianę umieszczają kolorowe płytki na planszy 8x8, starając się usunąć wszystkie swoje płytki przed przeciwnikiem. W każdej turze gracze mogą albo umieścić kafelek, albo przesunąć dowolny wiersz/kolumnę o jedną jednostkę. Gracze muszą również uważać na tworzenie kwadratów z czterech płytek, które następnie są usuwane z planszy. Jeśli gracz może usunąć sześć płytek z prostokąta, otrzymuje specjalną żółtą płytkę. Na planszy losowo pojawią się również szare kafelki, które można usunąć tylko za pomocą trzech żółtych kafelków.
Oprócz wciągającej rozgrywki, Alex the Allegator 2 zawiera dwa poziomy wyzwań w trybie dla jednego gracza przeciwko komputerowi, tabelę najlepszych wyników oraz dźwięki i muzykę, które umilają czas spędzony w grze.
Alex the Allegator 2 oferuje świeże spojrzenie na tradycyjną formułę gry planszowej, ze strategiczną mechaniką i systemem punktacji, który zachęca graczy do kreatywnego myślenia i dostosowywania się do ruchów przeciwnika.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALEX THE ALLEGATOR 2.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz