ALONE IN THE DARK. TAJEMNICA ŚMIERCI HARTWOOD`A.

alone in the dark
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.30/10 (22 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Alone in the Dark. Tajemnica śmierci Hartwood`a.

Alone in the Dark, gra przygodowa (z elemantmi zręcznościowymi) wydana w 1992 roku przez Interplay. Gra ukazała się dla komputerów osobistych PC oraz Macintosh.

Właściciel legendarnej posiadłości w Luizjanie, Jeremy Hartwood, popełnił samobójstwo. O incydencie szybko zapomnino w okolicy. Twoim zadaniem jest zbadanie okoliczności śmierci Hartwooda. Jak się okaże później, zadanie wcale nie będzie łatwe. Okazuje się, że dom jest nawiedzony i roi się w nim od potworów. Musisz wyjaśnić, co było przyczyną śmierci Hartwooda, a także opuścić posiadłość żywy.

Alone in the Dark, jako jedna z pierwszych wykorzystuje grafikę trójwymiarową. Widok gry przedstawiony jest z perspektywy statycznych kamer. Po wyjściu z kadru, ujęcie kamery również jest zmieniane. Alone in the Dark, to gra która wprowadziła nowe standardy w tworzeniu gier. Gra przede wszystkim dla fanów gier przygodowych.Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Alone In The Dark
Sklepy w których można kupić grę ALONE IN THE DARK. TAJEMNICA ŚMIERCI HARTWOOD`A.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ALONE IN THE DARK. TAJEMNICA ŚMIERCI HARTWOOD`A. chroniona jest prawem autorskim. ALONE IN THE DARK. TAJEMNICA ŚMIERCI HARTWOOD`A. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Bartek   wysłano 2020-08-17 22:36:50

nie zapomniane doznania kiedy miałem 10 lat teraz mam 35 i dalej trzyma klimat
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Misza   wysłano 2015-05-23 19:58:56

Zajebista:)giera
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać