SID MEIER`S ALPHA CENTAURI

alpha centauri
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.30/10 (15 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Sid Meier`s Alpha Centauri

Sid Meier`s Alpha Centauri, gra strategiczna (turowa) wydana w 1999 roku przez Aspyr (wersja Macintosh) lub Electronic Arts (PC). Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows/Linux) oraz Macintosh (PPC).


Przygoda ma miejsce w układzie Alfa Centauri, gdzie dotarł statek z kolonistami wysłanymi z ogarniętej wojnami i głodem Ziemi. W wyniku awarii silników oraz tajemniczego zabójstwa kapitana Garlanda kolonizatorzy dzielą się na kilka frakcji, które w kapsułach ratunkowych lądują na obcej planecie, by rozpocząć walkę o przetrwanie i dominację. Planeta, pomimo charakterystyki zbliżonej do Ziemi, okazuje się nieprzyjaznym środowiskiem pełnym agresywnej flory i fauny.
- opis z Wikipedii.Uwagi: Gra na naszych stronach to wersja dla komputerów Macintosh. Uruchomicie za pomocą emulatora Shape Shaver lub na dowolnym Mac`u wyposażonego w procesor PPC.
Zmień rozszerzenie pliku z ZIP na SIT i wypakuj pliki na Macintoshu używając programu StuffIt.Ostatnia modyfikacja: 12 luty 2018

Czasopisma w których można poczytać o grze Alpha Centauri
Sklepy w których można kupić grę SID MEIER`S ALPHA CENTAURI
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra SID MEIER`S ALPHA CENTAURI chroniona jest prawem autorskim. SID MEIER`S ALPHA CENTAURI możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ALPHA CENTAURI.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać