AMERICAN MCGEE PRESENTS SCRAPLAND

american mcgee presents scrapland
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.88/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze American McGee presents SCRAPLAND

D-Tritus jest młodym robotem, który właśnie przybył do Chimery - stolicy planetoidy Scrapland zamieszkanej jedynie przez jemu podobne maszyny. Wśród swoich pobratymców rozpoczyna karierę dziennikarza, co zbiega się w czasie z niezwykłą zbrodnią. Zamordowany zostaje robot-arcybiskup, a jego kopia zapasowa w tajemniczych okolicznościach znika z Wielkiej Bazy Danych i nikt nie może przywrócić go do życia. D-Tritus postanawia znaleźć sprawcę zamieszania, istnieją jednak podejrzenia, że jest nim... człowiek!


American McGee presents SCRAPLAND to produkcja akcji, w której gracz przemieszcza się zarówno po lokacjach otwartych, jak i zamkniętych. Jako D-Tritus rozwiązuje zagadki, włamuje się do systemów, bierze udział w wyścigach nowoczesnych pojazdów, a także staje do walki. Unikatową zdolnością głównego bohatera jest możliwość przyjęcia formy zasymilowanych maszyn, a każda z nich dysponuje wyróżniającymi ją cechami. Postać małego robota pozwala więc korzystać z wąskich przejść i tuneli, podczas gdy inny automat może być perfekcyjny w walce wręcz lub na dystansie.


D-Tritus potrafi zmieniać się w 1 z 14 robotów, dzięki czemu gracz może rozwiązywać problemy na kilka sposobów.


Ostatnia modyfikacja: 28 kwiecień 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Qaz   wysłano 2022-01-24 00:49:26

Wiecie gdzie mogę znaleźć polską wersję tej gry, albo przynajmniej społecznie?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać