ATHENS 2004

athens 2004
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Athens 2004

"Athens 2004" to oficjalna gra sportowa Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Gracze będą mogli rywalizować w różnorodnych dyscyplinach lekkoatletycznych m.in. w skoku wzwyż, skok w dal, trójskoku, rzutu dyskiem, młotem, oszczepem czy skoku o tyczce – to tylko część wyzwań, jakie czekają na nas. Bogactwo dyscyplin uzupełniają strzelectwo, podnoszenie ciężarów, łucznictwo, jazda na koniu przez przeszkody i gimnastyka artystyczna.

Jednym z kluczowych elementów tego typu gier jest intuicyjne sterowanie. Gra unika udziwnionych schematów, oferując rozwiązania, które można szybko opanować. Oczywiście, w niektórych konkurencjach nie obędzie się bez klawiszy, co jednak tylko podkreśla realizm przedstawionych dyscyplin.

"Athens 2004" dzięki realistycznym modelom zawodników, różnorodności dyscyplin, intuicyjnemu sterowaniu i dopracowanej oprawie audiowizualnej sprawiają, że gra ta zasługuje na uwagę miłośników sportu.


Ostatnia modyfikacja: 16 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ATHENS 2004.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać