ATLANTIS II: BEYOND ATLANTIS

atlantis 2 beyond atlantis
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Atlantis II: Beyond Atlantis

Gra Atlantis II: Beyond Atlantis jest kontynuacją świetnej oraz bardzo dobrze przyjętej gry przygodowej Atlantis: The Lost Tales. Akcja gry toczy się w 1043 roku, podczas gdy pojawia się supernowa gwiazda, która swym blaskiem rozświetla niebo nawet w ciągu dnia. Tajemnicze ciało niebieskie powoduje przebudzenie się jasnej strony mocy. Moc tą wchłonął do siebie pradziad naszego głównego bohatera, aby stawić czoła jej ciemnej stronie. Nasz protagonista wyruszy w długą podróż do świata, w którym to świetnie zorganizowana społeczność świata starożytnego, nieustannie toczy walki z barbarzyńskimi plemionami. W grze odwiedzamy obszerne lokacje, takie jak: Tybet, cesarskie Chiny, celtycką Irlandię czy porośnięty przez dżunglę Jukatan. Świat gry jest wypełniony tajemniczym mistycyzmem i ciekawymi postaciami, składających się z magów, rycerzy, alchemików, kapłanów, niewolników, jak i królów. Ponadto gra posiada niezwykle rozbudowaną i wielowątkową fabułę, przepełnioną niepowtarzalnym i głębokim klimatem.


Ostatnia modyfikacja: 3 sierpień 2020


Download


Sklepy w których można kupić grę ATLANTIS II: BEYOND ATLANTIS
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra ATLANTIS II: BEYOND ATLANTIS chroniona jest prawem autorskim. ATLANTIS II: BEYOND ATLANTIS możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ATLANTIS 2 BEYOND ATLANTIS.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać