ATOMINO

atomino
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Atomino

Atomino, gra logiczna (puzzle) wydana przez Psygnosis w 1990 roku. Gra ukazała się dla komputerów Amiga, Atari ST, PC oraz Macintosh. Nieco później ukazała się wersja dla komputerów C64.

Celem gry jest układanie cząteczek chemicznych z pojedynczych atomów. W przeciwieństwie do znanego nam Atomix (Atomic) - nie mamy podanego wzorca - wszystkie cząteczki układamy poprzez parowanie połączeń między atomami. Na każdym poziomie mamy do wykonania pewną ilość cząsteczek. Z każdym poziomem - do ułożenienia mamy coraz więcej i bardziej skomplikowane molekuły.

Atomino, to gra, która pomimo upływających lat - bawi jak za pierwszym razem kiedy ją uruchomiłem. Polecam wszystkim miłośnikom gier logicznych.Uwagi: Gra w wersji dla komputerów Amiga: ustaw parametry jak dla A500.Ostatnia modyfikacja: 25 maj 2017Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ATOMINO.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać