BARBIE AND THE THREE MUSKETEERS

Inne tytuły: Barbie en De Drie Musketiers, Barbie et les 3 Mousquetaires, Barbie y las tres Mosqueteras

barbie and the three musketeers
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.78/10


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Barbie and the Three Musketeers

Ruszaj w fascynującą podróż z Barbie po urokliwym świecie "Barbie i Trzej Muszkieterowie", platformówki inspirowanej filmem pod tym samym tytułem. W grze gracze wcielają się w postać Corinne, żądnej przygód młodej kobiety marzącej o byciu Muszkieterką we francuskiej prowincji. Oprócz Corinne, gracze kontrolują również jej przyjaciółki: Araminę, Renee i Vivecę.

Podstawą gry jest współpraca między czterema bohaterkami. Podczas eksploracji świata gry, gracze napotykają zagadki i przeszkody, które wymagają współdziałania i inteligentnego wykorzystania zdolności każdej postaci. Akcja gry rozpoczyna się w momencie, gdy Muszkieterki odkrywają zdradziecki spisek przeciwko księciu.

Do pokonywania wyzwań, gracze mogą skorzystać z różnorodnych przedmiotów, takich jak haki, wiatraczki i wachlarze chińskie. Dodatkowym urokiem gry jest obecność Miette, kota towarzyszącego dziewczynom. Gracze mają możliwość sterowania kotem, umożliwiając dostęp do obszarów niedostępnych dla Muszkieterek. Ten element zachęca graczy do kreatywnego myślenia i strategicznego wykorzystywania umiejętności Miette.


Ostatnia modyfikacja: 16 luty 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BARBIE AND THE THREE MUSKETEERS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać