BARBIE FASHION SHOW

Inne tytuły: Barbie Pokaz Mody

barbie fashion show
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Barbie Fashion Show

"Barbie Fashion Show" to gra symulacyjna, w której gracze wcielają się w Barbie - projektankę mody. Gra umożliwia graczom wyrażenie swojej kreatywności poprzez projektowanie, malowanie oraz ozdabianie detalami strojów dla Barbie i jej ekipy.
Kluczowym elementem gry są pokazy mody, które można dostosować według własnych preferencji. Gracze mają kontrolę nad wyborem wyglądu scen, kolejnością pojawiania się modelek, a nawet ruchami i pozami modelek na wybiegu.
Akcja gry rozgrywa się w trzech studiach projektowych, zlokalizowanych w Los Angeles, Nowym Jorku i Paryżu. Każde studio to nowe wyzwania.
Podsumowując, "Barbie Fashion Show" to podróż w świat mody w świecie Barbie, gdzie gracze mogą stać się projektantami, kierując kreatywnym procesem od samego początku aż po wystawienie swoich kreacji na wybiegu.


Uwagi: Jeżeli po uruchomieniu otrzymasz komunikat I/O nie odnaleziono zasobów - skopiuj pliki z folderu Fashion/Resource w miejsce instalacji gry.Ostatnia modyfikacja: 22 styczeń 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

ikigai786   wysłano 2024-02-24 19:44:05

przeniosłam pliki, ale gra blokuje się na pierwszym ekranie ładowania, po wpisaniu nazwy użytkownika :/

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

ikigai786   wysłano 2024-02-24 19:38:59

mam ten komunikat o którym wspominacie na dole, ale co to jest "miejsce instalacji gry"? gdzie ja mam to skopiować?

Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać