BARNYARD

barnyard
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.50/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Barnyard

Barnyard to gra wideo wydana w 2006 roku, oparta na animowanym filmie o tym samym tytule. Film, jak i gra, zostały wyprodukowane przez Nickelodeon i wydane przez THQ. W polsce film znany pod tytułem "Krowy na Wypasie".

Akcja gry rozgrywa się na farmie, gdzie główny bohater, krowa o imieniu Otis, dołącza do grupy innych zwierząt. Kontrolując Otisa, gracz musi wykonywać zadania oraz zdobywać szacunek, aby zdobyć klucze, które pozwolą Ci przechodzić przez kolejne etapy na mapie farmy.

Barnyard to gra przygodowa z elementami zręcznościowym. Celem gry jest ochrona farmy przed niebezpieczeństwami oraz rozwój własnej bazy, gromadzenie zasobów i budowa różnych struktur. Mapa jest dość duża i oprócz misji oraz zadań przypisywanych przez pozostałe zwierzęta, jest wiele innych rzeczy do zrobienia. Można eksplorować teren, rozbijać beczki czy uczestniczyć w mini-grach, takich jak walanie w szopy, kręgle czy wyścigi rowerowe. Podczas gry musisz dbać o swoją wytrzymałość, która maleje, gdy biegniesz po farmie. Dobry sen jest ważny - musisz być wypoczęty, aby zwalczać czające się szopy i kojoty. Pamiętaj też, aby nie dać się przyłapać rolnikowi, gdy stoisz na dwóch nogach!


Ostatnia modyfikacja: 5 kwiecień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BARNYARD.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać