BEE MOVIE GAME

Inne tytuły: Bee Movie: Das Game, DreamWorks Bee Movie: Le Jeu

bee movie game
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.75/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Bee Movie Game

"Bee Movie Game" to gra akcji której fabuła oparta została na filmie animowanym "Bee Movie" (Film o pszczołach). W grze wcielamy się w postać Barry'ego, który przypadkowo dowiaduje się, że ludzie zabierają miód pszczołom. Zdecydowany na zakończenie tej niesprawiedliwości, postanawia pozwać ludzkość przed sądem. Ku zdziwieniu wszystkich, wygrywa sprawę, jednak konsekwencje tej decyzji są katastrofalne dla świata pszczół.

Pszczoły, które dotychczas zajmowały się produkcją miodu, tracą swoje zatrudnienie, nie mogą utrzymać swoich rodzin, a brak zapylania kwiatów prowadzi do ich masowej śmierci. Wspólnie z Vanessą, ludzką przyjaciółką Barry'ego, musimy znaleźć sposób na przywrócenie równowagi i przywrócenie pszczółom ich naturalnych obowiązków.

Gra pozwala fanom filmu na wcielenie się w postać Barry'ego i przenieść się do znanych z kinowego obrazu miejsc. Sterowanie zostało zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, aby nawet najmłodsi mogli cieszyć się rozgrywką bez trudności w kierowaniu naszym bohaterem.

W trakcie gry czekają na nas różnorodne zręcznościowe wyzwania. Przeloty nad zatłoczonymi ulicami Nowego Jorku, loty w deszczu czy walki z przeciwnikami, takimi jak pająki, ważki które dostarczą nam mnóstwo emocji i radości z rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 8 grudzień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BEE MOVIE GAME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać