BONE: OUT FROM BONEVILLE

Inne tytuły: Bone: Episode 1: La Foret Sans Retour, Bone: Flucht aus Boneville, Bone: Wygnaniec z Kosteczkowa

bone out from boneville
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Bone: Out from Boneville

"Bone: Out from Boneville" to gra przygodowa inspirowana twórczością Jeffa Smitha. Akcja gry bazuje na komiksie pt. "Bone: Out from Boneville", a gracze wcielają się w postacie Fone Bone i Phoney Bone. Twórcy gry zadbali o bogatą fabułę, umożliwiając interakcję z różnorodnymi postaciami niezależnymi za pomocą intuicyjnego interfejsu typu point & click. W przypadku utknięcia w trudnym momencie, zawsze możemy liczyć na pomoc duetu głównych bohaterów.
W grze nie brakuje nietypowych zagadek logicznych, intrygujących mini-gier i elementów komediowych, co sprawia, że rozgrywka jest bardziej wciągająca.
Grafika gry, utrzymana w komiksowym stylu trójwymiarowym, jest dopracowana, podkreślając unikalny charakter świata "Bone". Oprawa dźwiękowa, z zabawnymi głosami postaci i nastrojową muzyką, dodaje grze dodatkowego uroku.


Ostatnia modyfikacja: 18 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry BONE OUT FROM BONEVILLE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać