CHERNOBYL: COMMANDO

Inne tytuły: Czarnobyl 2: Powrót do zony

chernobyl commando
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.25/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Chernobyl: Commando

Fabuła Czarnobyl 2: Powrót do Strefy rozgrywa się krótko po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części gry. Okazało się, że powstrzymanie terrorystów przed zniszczeniem sarkofagu ochronnego wokół pozostałości po elektrowni atomowej w Czarnobylu nie rozwiązało kryzysu. W rzeczywistości działania terrorystów były jedynie odwróceniem uwagi od ich głównego celu: zdobycia radioaktywnych materiałów niezbędnych do skonstruowania tzw. "brudnej bomby". Kapitan Yuri Ryakov ponownie musi stawić czoła zagrożeniu dla świata, ale tym razem ma wsparcie Fedora Strushyna. Główna kampania w grze składa się z 10 misji osadzonych m.in. na Ukrainie i w Iraku.

W trakcie starć z terrorystami gracze mogą także skorzystać z różnych pojazdów i helikopterów. Czarnobyl 2: Powrót do Strefy bazuje na autorskim silniku Argon 5, ale jakość wizualna i dźwiękowa wyraźnie odbiega od współczesnych standardów gier FPS, co wskazuje na niskobudżetowy charakter produkcji.


Ostatnia modyfikacja: 23 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHERNOBYL COMMANDO.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać