CHERNOBYL: TERRORIS ATTACK

chernobyl terrorist attack
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

5.38/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Chernobyl: Terroris Attack

Chernobyl: Terrorist Attack to strzelanka pierwszoosobowa, której fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w której los świata wisi na włosku w obliczu potężnego zagrożenia terrorystycznego.
Ciężko uzbrojona grupa terrorystyczna przejmuje kontrolę nad obszarami otaczającymi miasto Prypeć. Ich żądanie: miliard euro w ciągu 24 godzin albo zdetonują reaktory w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, uwalniając radioaktywną chmurę, która pokryje znaczną część półkuli północnej.
W tej tragicznej sytuacji narody europejskie odmawiają zapłaty okupu. Zamiast tego wysyłają przedstawiciela elitarnej jednostki, aby bezpośrednio stawił czoła terrorystom. Misją gracza jest infiltracja elektrowni i udaremnienie zdetonowania ładunków wybuchowych w elektrowni. Walka z terrorystami toczy się na jedenastu poziomach, w których gracz będzie przemierzał przez Prypeć oraz wnętrza elektrowni w Czarnobylu.
W grze gracze będą brać udział w spektakularnych akcjach, od unikania ostrzału helikoptera po korzystanie z lokalnego systemu kolejowego. Aby stawić czoła niebezpiecznym przestępcom, gracze muszą wyposażyć się w odpowiednią broń. W grze dostępnych jest łącznie siedem typów broni, w tym dobrze znane modele karabinów i pistoletów.


Ostatnia modyfikacja: 23 listopad 2023Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHERNOBYL TERRORIST ATTACK.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać