CHERNOBYL: TERRORIS ATTACK

chernobyl terrorist attack
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Chernobyl: Terroris Attack

Chernobyl: Terrorist Attack to strzelanka pierwszoosobowa, której fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w której los świata wisi na włosku w obliczu potężnego zagrożenia terrorystycznego.
Ciężko uzbrojona grupa terrorystyczna przejmuje kontrolę nad obszarami otaczającymi miasto Prypeć. Ich żądanie: miliard euro w ciągu 24 godzin albo zdetonują reaktory w elektrowni jądrowej w Czarnobylu, uwalniając radioaktywną chmurę, która pokryje znaczną część półkuli północnej.
W tej tragicznej sytuacji narody europejskie odmawiają zapłaty okupu. Zamiast tego wysyłają przedstawiciela elitarnej jednostki, aby bezpośrednio stawił czoła terrorystom. Misją gracza jest infiltracja elektrowni i udaremnienie zdetonowania ładunków wybuchowych w elektrowni. Walka z terrorystami toczy się na jedenastu poziomach, w których gracz będzie przemierzał przez Prypeć oraz wnętrza elektrowni w Czarnobylu.
W grze gracze będą brać udział w spektakularnych akcjach, od unikania ostrzału helikoptera po korzystanie z lokalnego systemu kolejowego. Aby stawić czoła niebezpiecznym przestępcom, gracze muszą wyposażyć się w odpowiednią broń. W grze dostępnych jest łącznie siedem typów broni, w tym dobrze znane modele karabinów i pistoletów.


Ostatnia modyfikacja: 23 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CHERNOBYL TERRORIST ATTACK.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać