CIVILIZATION: CALL TO POWER

civilization call to power
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.04/10 (23 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Civilization: Call to Power

Civilization: Call to Power, gra strategiczna (turowa) wydana w 1999 roku przez Activision. Gra ukazała się dla komputerów PC oraz Macintosh.

Gra oparta na pomyśle gry Civilization Sid`a Meier`a. Podobnie jak w oryginale gracz wciela się w przywódcę jednej z kilkudziesięciu nacji dostępnych w grze. Rozgrywka zbliżona do oryginału: budujemy miasta, nawiązujemy sojusze, prowadzimy wymianę handlową oraz niekiedy wojny. Jedną z najważniejszych zmian, jest czas trwania gry. W oryginale rozgrywka kończy się w XXI wieku, tutaj mamy możliwość gry do roku 3000.

Gra podzielona jest na pięć epok: Ancient AGe (starożytność), Renaissance (renesans), Modern Age (czasy nowożytne), Genetic Age (epokę genetyki) oraz Diamond Age (epoka diamentu). W każdej z tych epok uzyskujemy dostęp do nowych technologii.

Civilization: Call to Power, to gra zdecydowanie warta polecenia strategom oraz fanom serii Civilization.Ostatnia modyfikacja: 8 wrzesień 2017

Czasopisma w których można poczytać o grze Civilization Call To Power
Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CIVILIZATION CALL TO POWER.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać