CODENAME: PANZERS - COLD WAR

codename panzers cold war
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Codename: Panzers - Cold War

Codename: Panzers - Cold War to trzecia, niezwykle udana odsłona popularnej serii tytułów, poprawiająca błędy swoich przeciwniczek i zapewniająca naprawdę wysoką jakość rozgrywki.


Fabuła skupia się na tytułowym okresie zimnej wojny, trwającego w latach 1947 - 1991 konfliktu pomiędzy blokiem wschodnim (ZSRR) a zachodnim (NATO). Akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości, w której napięcia między państwami wzrosły na tyle, że rozpoczęły wobec siebie działania zbrojne. Gracz wciela się w dowódcę sił różnych narodowości i ma na celu okiełznać ambicję radzieckich generałów oraz powstrzymać ekspansję ZSRR. Zwierzchnicy zlecają nam kolejne zadanie do wykonania albo ważne punkty kontrolne do opanowania, a w nagrodę za pomyślne zrealizowanie zleceń otrzymujemy nagrody w postaci nowych oddziałów, lepszego uzbrojenia lub maszyn bojowych, wspomagających dalsze działania.


Po ukończeniu kampanii jednoosobowej składającej się z osiemnastu misji fabularnych do dyspozycji mamy również tryb multiplayer, utrzymany w podobnej konwencji historycznej, oferującej dodatkowe rozwinięcie wątków.


Ostatnia modyfikacja: 16 wrzesień 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   CODENAME   PANZERS   COLD   WAR   STRATEGICZNA   RTS   POINT AND CLICK   ZIMNA   WOJNA  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CODENAME PANZERS COLD WAR.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać