COLIN MCRAE RALLY 04

colin mcrae rally 04
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.57/10 (28 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Colin McRae Rally 04

Colin McRae Rally 04, gra wyścigowa wydana w 2003 roku przez Codemasters Software Company Limited. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation i XBox.

Colin McRae Rally to czwarta odsłona świetnej gry wyścigowej, cenioną przez wielu graczy i fanów cyklu. Posiada wiele zalet, które odróżniają ją od poprzednich części. Najbardziej istotną jest bardzo dobre odwzorowanie realiów rajdów samochodowych. Model jazdy jest bardzo dopracowany. Niektórzy twierdzą nawet, że blisko mu do perfekcji. Samochody zachowują się na trasie bardzo realistycznie, a dodatkowo system kamer został wzbogacony o nowy widok. Do gry zostały również dodane nowe, licencjonowane modele samochodów rajdowych, które bardzo urozmaicają rozgrywkę. W grze znajdziemy m.in. Subaru Imprezę, Forda Focusa, Mitsubishi Lancera, Forda Pumę, Fiata Punto i wiele więcej włączając pojazdy klasy B oraz historyczne. W nowej części znajdziemy też lepsze tekstury i nowe animacje. Grafika została zdecydowanie poprawiona. Zostały ulepszone również inne systemy takie jak system uszkodzeń lub zdobywania ulepszeń. Dodatkowym smaczkiem jest możliwość gry z innymi graczami w trybie multiplayer, który pozwala na rywalizację z osobami z całego świata i pokazywanie swoich umiejętności. Ta część Colina zawdzięcza swoją doskonałość fanom serii, których wskazówki i propozycje dotyczące zmian wysłuchali twórcy gry i zastosowali w nowej odsłonie. Można więc pokusić się o stwierdzenie, że to gracze sprawili, że jest ona tak dobra.


Uwagi: Po wypakowaniu archiwum, uruchom cmr4_x32.reg (dla systemów 32-bitowych) lyb cmr4_64.reg (dla systemów 64-bitowych). Ustaw tryb kompatybilności z Windows XP. Jeżeli będziesz miał problemy z grafiką, skopiuj plik D3D9.dll z pakietu dgVooDoo w miejsce gdzie wypakowałeś grę.Ostatnia modyfikacja: 8 czerwiec 2020

ABANDONWARE  STARE GRY   COLIN   MCRAE   RALLY   WYŚCIGOWA   RAJDU   WRC   SYMULATOR   SPORTOWA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Dworke   wysłano 2021-09-16 20:35:42

Nie chciało działać na Win10 ale poradziłem sobie z problemem. Przed dodaniem pliku do rejestru należy go wyedytować (lub później zrobić to w rejestrze systemu) i podać dokładne ścieżki gdzie znajduje się folder z pobraną przez was grą. Standardowo ścieżka jest błędna i wskazuje C:/staregry/...
Po przeprowadzeniu tej operacji wszystko zaczęło działać jak należy.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

marek   wysłano 2022-03-11 15:19:20

daj więcej informacji
2 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

mario   wysłano 2023-11-18 11:46:36

pobralem ale nie ma w ogole pliku cmr4_x32.reg i 64 bg.po rozpakowaniu foleru jest tyolko plik iso z gra.plików cmr nie ma w ogóle.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Piotr   wysłano 2021-04-08 10:58:25

po kliknięciu w plik uruchamiający gre cmr4.exe odpala sie ale nagle wywala okno że Program został Zatrzymany


after clicking on the file that runs the game, cmr4.exe starts but suddenly it crashes the window that the program has stopped


System Windows 7 Home Premium
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Proton   wysłano 2022-01-16 13:07:28

Piotr, mam Windows 7 Home Premium N 64 bity i Colin 4 działa. Zastosowałem to co Dworke w poście napisał, czyli : "...Przed dodaniem pliku do rejestru należy go wyedytować (lub później zrobić to w rejestrze systemu) i podać dokładne ścieżki gdzie znajduje się folder z pobraną przez was grą. Standardowo ścieżka jest błędna i wskazuje C:/staregry/... Po przeprowadzeniu tej operacji wszystko zaczęło działać jak należy.", powodzenia :-)
1 28
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

stachó   wysłano 2020-11-04 11:35:28

kiedy bedzie colin mcrae rally 2005?
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać