COMMAND AND CONQUER - SPECIAL GOLD EDITION

Inne tytuły: Command & Conquer complete with The Covert Operations Mission Disk, Command & Conquer: Assault Pack, Command & Conquer: Gold Bundle, Command & Conquer + The Covert Operations

command and conquer special gold edition
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Command and Conquer - Special Gold Edition

Gra skupia się na wojnie między dwiema organizacjami: Bractwem Nod i Globalną Inicjatywą Obronną, które walczą nie tylko o globalną supremację, lecz także o tajemniczy zasób pozaziemski znany jako Tiberium, który jest bardzo cenny, ale również śmiertelnie niebezpieczny w bezpośrednim kontakcie z ludźmi. Gracz może przejąć kontrolę nad jedną z dwóch stron w ponad 15 misjach. Obydwie strony posiadają różne jednostki i budowle, w tym artylerię, czołgi i lekko zbrojną piechotę.

W większości misji najpierw trzeba zbudować bazę, aby móc tworzyć nowe jednostki i struktury. Najważniejsze są harvestery, które zbierają Tiberium i dostarczają je do rafinerii, gdzie jest przetwarzane na pieniądze, co umożliwia finansowanie budowy bazy i armii.

Special Gold Edition, zawiera również dodatek "The Covert Operations". Dodaje on 15 nowych misji dla jednego gracza: 7 dla GDI i 8 dla Nod. Misje można grać w dowolnej kolejności i są zauważalnie trudniejsze niż te w oryginalnej grze. Ponadto dodano także 10 nowych map wieloosobowych.


Ostatnia modyfikacja: 17 maj 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry COMMAND AND CONQUER SPECIAL GOLD EDITION.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać