COMMAND & CONQUER: TIBERIAN SUN

command and conquer tiberian sun
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.97/10 (17 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Command & Conquer: Tiberian Sun

Command & Conquer: Tiberian Sun, gra strategiczna (RTS) wydana w 1999 roku przez Electronic Arts. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Command & Conquer: Tiberian Sun to kontynuacja gry Command & Conquer (często przez fanów tytułowanej Tiberian Dawn). Kolejna gra studia Westwood, jest pierwszą, w której zastosowano nowy unikatowy silnik 3D, znany z późniejszych produkcji z serii Red Alert. Kamery nie możemy co prawda kontrolować w dowolny sposób, ale oprawa graficzna jest miła dla oka i także fajnie się zestarzała.

W grze możemy pokierować dwiema stronami - Bractwem NOD i sojuszem o nazwie Global Defense Initiative, a jej akcja rozgrywa się w XXI w. W grze będziemy mogli rozegrać dwie długie kampanie dla każdej ze stron, które zapełnione są ciekawymi misjami w których m.in. będziemy musieć zniszczyć bazy przeciwnika. Pomiędzy poszczególnymi misjami oglądamy zaś wspaniałe przerywniki filmowe, które przedstawiają interesującą fabułę - to element wspólny dla wszystkich gier z serii Command & Conquer.


Uwagi: Gra na naszych stronach przeznaczona jest dla starszych systemów operacyjnych np. Windows XP. Grę dla nowszych systemów operacyjnych możecie pobrać z tej strony .Ostatnia modyfikacja: 24 maj 2020

Czasopisma w których można poczytać o grze Command And Conquer Tiberian Sun


ABANDONWARE  STARE GRY   COMMAND   CONQUER   TIBERIAN   SUN   RED   ALERT   STRATEGICZNA   RTS  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

luk3Z   wysłano 2021-05-28 12:20:29

Polecam mody do TS-a (ze strony moddb):

1. Tiberian War: WarZone

2. Twisted Insurrection

3. The Second Tiberium War
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

TH   wysłano 2020-08-26 13:01:57

Gra działa. Polecam
1 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać