conflict desert storm ii back to baghdad
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.56/10 (9 głosów)


Twoja ocena:O grze Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad

Druga część serii taktycznych strzelanek zabiera graczy do lat 90. i pozwala wziąć udział w wydarzeniach mających miejsce po ataku Iraku na Kuwejt, który dał początek tzw. I wojnie w Zatoce Perskiej. Użytkownik przejmuje w niej kontrolę nad czteroosobowym oddziałem żołnierzy działających za linią wroga, wykonujących misje ekstremalnie niebezpieczne, zwykle otoczone rządową tajemnicą. W przeciwieństwie do pierwszej odsłony, która wiernie trzymała się realiom historycznym, w Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad dochodzi do wielu wydarzeń czysto hipotetycznych - nie mających odzwierciedlenia w rzeczywistości.


Rozgrywka rozpoczyna się od wyboru jednej z dwóch elitarnych jednostek: amerykańskiej Delta Force lub brytyjskiego SAS. Niezależnie od podjętej decyzji gracz otrzymuje do swojej dyspozycji żołnierzy reprezentujących cztery profesje, czyli wszechstronnego dowódcę, snajpera, eksperta od ciężkiej broni oraz sapera. Odpowiednie wykorzystanie ich umiejętności i ekwipunku jest kluczem do sukcesu w każdej misji.


Conflict: Desert Storm II może pochwalić się bardzo urozmaiconymi zadaniami, gracz bierze udział zarówno w otwartych konfliktach prowadzonych w ciągu dnia, jak i nocnych eskapadach, w których najważniejsze jest zachowanie dyskrecji.


Uwagi: Jeżeli po uruchomieniu gry wyświetli się czarny ekran - naciśnij lewy przycisk myszy

ABANDONWARE  STARE GRY   CONFLICT   DESERT   STORM   BAGHDAD   AKCJA   STRZELANKA   WOJNA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CONFLICT DESERT STORM II BACK TO BAGHDAD.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz