CRUISE SHIP TYCOON

cruise ship tycoon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

5.33/10 (3 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Cruise Ship Tycoon

Cruise Ship Tycoon to gra pozwalająca nam wcielić się w rolę kierownika floty wycieczkowej. Naszym zadaniem jest planowanie i organizowanie rejsów na luksusowych statkach wycieczkowych w taki sposób, aby pasażerowie byli jak najbardziej zadowoleni. Zależy to od ilości i jakości oferowanych usług i atrakcji. W naszej gestii jest tez dobór personelu, który należycie zadba o klientów. Zadowoleni wycieczkowicze będą dla naszej firmy gwarantem dalszych zysków.


W trakcie rozgrywki możemy skorzystać z czterech typów statków, oraz odwiedzić takie lokalizacje jak Meksyk, Antarktyka, Alaska czy Rosja. Oczywiście dysponujemy też szerokim wachlarzem pomieszczeń, kajut o zróżnicowanym poziomie komfortu, pokojów pracowniczych, barów itd. Ciekawym elementem rozgrywki są bez wapienia czyhające na nasze statki niebezpieczeństwa w postaci katastrof przyrodniczych czy potworów morskich. W tym wszystkim będą towarzyszyć nam pasażerowie reprezentowani przez 70 różnych postaci. Sama rozgrywka ma kilka wersji: Chellenge, Career oraz Open Play, w zależności od tego czy chcemy pograć dla relaksu czy też jak najszybciej podbić rynek wycieczkowców.


Ostatnia modyfikacja: 1 kwiecień 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRUISE SHIP TYCOON.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać