CRYSTAL KINGDOM DIZZY. DIZZY PO RAZ SIÓDMY.

crystal kingdom dizzy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Crystal Kingdom Dizzy. Dizzy po raz siódmy.

Crystal Kingdom Dizzy, gra platformowa (z elementami puzzli) wydana w 1993 roku przez Codemasters. Gra ukazała się dla komputerów Amstrad CPC, C64, Amiga, Atari ST oraz ZX Spectrum.

Crystal Kingdom Dizzy, jest to już siódma część przygód dzielnego Dizzy'ego. Tym razem nasz bohater musi uratować świat przed powodzią.

Zgodnie z legendą jeśli skarby Zeffaru - kielich, miecz i korona - zostaną usunięte z ich miejsc w Lodowym Pałacu, świat czeka zagłada. Okazało się, że faktycznie, przedmioty te zostały skradzione - jedyną szansą na ocelenie świata jest wysłanie na poszukiwania dzielnego Dizzy'ego.

Gra składa się z czterech części: wioski Yolkfolk, statku piratów, pustynnej wyspy i Lodowego Pałacu. Na każdym etapie poza skakaniem i zwiedzaniem, będziesz musiał rozwiązywać zagadki logiczne. Jest to jedyna droga do odblokowania i przejścia etapu a w konsekwencji uratowanie świata.

Crystal Kingdon Dizzy, to gra w którą fani Dizzy'ego powinni zagrać. Autorzy bardzo dobrze wyważyli poziom trudności, przez co gra nie nudzi i da się ją przejść w rozsądnym czasie. Graficznie, grę utrzymano w charakterystycznym dla serii klimacie - co jest dużym plusem. Polecamy.Uwagi:Ostatnia modyfikacja: 8 maj 2019

Czasopisma w których można poczytać o grze Crystal Kingdom Dizzy
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CRYSTAL KINGDOM DIZZY.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać