csi crime scene investigation deadly intent
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze CSI: Crime Scene Investigation - Deadly Intent

CSI Crime Scene Investigation - Deadly Intent jest grą, której fabuła jest oparta na serialu CSI. To siódma część gry z tej serii. Rozgrywka zawiera pięć spraw kryminalnych do rozwiązania.

Pierwsza sprawa nosi tytuł "Złamane serce". Żona wojskowego - Lynn Turner zostaje znaleziona martwa w pokoju hotelowym, jest ubrana w suknię ślubną. Naszym współpracownikiem w rozwiązaniu zagadki będzie Nick Strokes. Na liście podejrzanych znajdą się gość z Vegas - Airam Dominiguez, nocny kierownik hotelu - Charles Steer i Kathy Burd, dawna przyjaciółka ofiary.

Drugą zagadka, jest zatytułowana "Coulda był pretendentem". Rick Shimada, sędzia, zostaje znaleziony na ringu bokserskim. Tym razem naszym partnerem będzie Greg Sanders. Grono podejrzanych to bokser - Hank Hackett, Tina Allens i właściciel ligi bokserskiej, Horace Willingham.

Trzecią sprawą, jaka czeka na nas w grze, nosi nazwę "Ostatnie tchnienie". Prezenterka telewizyjna - Clarinda Jackson, zostaje utopiona w spa w ośrodku rehabilitacyjnym. Tym razem naszym pomocnikiem w sprawie będzie doktor Raymond Langston. Podejrzanymi są mąż, kochanek i rywal dziennikarski ofiary.

Czwarta i piąta sprawa, to kolejno "Zgaszony" i "Naśladowcze miejsce zbrodni". W pierwszym dojdzie do morderstwa Andrew Levesque'a, słynnego połykacza ognia. W drugim martwa zostanie znaleziona Miss A, czyli pseudonim kobiety o imieniu i nazwisku Wallace Bieganowski. Dwa ostatnie przypadki są zarazem najtrudniejsze w całej grze.
ABANDONWARE  STARE GRY   CSI   DEADLY   INTENT   PRZYGODOWA   PUZZLE   DETEKTYW   ZAGADKA  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry CSI CRIME SCENE INVESTIGATION DEADLY INTENT.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz