DARK HORIZON

Inne tytuły: Khroniki Таrr: Strazhi Pogranichya, Tarr Chronicles: Sign of Pride

dark horizon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.50/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Dark Horizon

"Dark Horizon" to kontynuacja serii Tarr Chronicles, znana jako "Tarr Chronicles: Sign of Pride". Mimo że termin "kontynuacja" wskazuje na związek fabularny, to tutaj akcja rozgrywa się prawie 100 lat wcześniej niż wydarzenia przedstawione w poprzedniej części, "Sign of Ghost".

Akcja gry rozpoczyna się w chwili, gdy w obszarach galaktyki kontrolowanych przez ludzkość pojawia się flota niebezpiecznej rasy De’Khete. W krótkim czasie setki miast i baz zostają zniszczone, a ludzkość staje przed drugą epoką, zwaną Epoką De’Khete. Gracz wciela się w rolę obrońcy ludzkości, którego zadaniem jest stawienie czoła tej śmiercionośnej rasie i powstrzymanie przed zbudowaniem urządzenia rozsiewającego Mrok w promieniu kilku układów gwiezdnych.

W "Dark Horizon" wprowadzono nową rasę zwanych Strażnikami. Kiedyś byli ludźmi, których Mrok wypaczył, lecz zdołali znaleźć siłę, by przeciwstawić się De’Khete, tworząc własną kulturę, świat i technologię. Ich zaawansowane statki kosmiczne, o potężnym pancerzu i uzbrojeniu, nadają się doskonale do walki z najeźdźcami.

Jednym z unikalnych elementów rozgrywki są tryby Stealth i Berserk. Tryb Stealth spraiwe, że statki stają się niewidzialne dla przeciwnika. Natomiast tryb Berserk potęguje siłę ognia, umożliwiając graczowi skoncentrowanie potężnego ataku na wrogu. Sprawne wykorzystanie tych trybów staje się kluczem do sukcesu w trudnym boju przeciwko De’Khete.


Ostatnia modyfikacja: 4 grudzień 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DARK HORIZON.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać