DAY OF THE ZOMBIE

day of the zombie
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Day of the Zombie

"Day of the Zombie" to gra akcji z gatunku FPS wydana w 2009 roku przez 1CCompany.

Akcja gry rozgrywa się na kampusie uniwersytetu, który stał się miejscem koszmaru. Gracz może wybrać jednego z trzech bohaterów, a każdy z nich ma swoją własną historię i motywację aby wlaczyć z plagą zombie. Możemy wybrać opstać Johnny'ego, którego celem jest ocalić swoją dziewczynę Susan.

W grze znajdziemy czternaście rozbudowanych poziomów które stanowią wyzwanie, a postępy w fabule ujawniane są poprzez scenki przerywnikowe, nadając grze charakter komiksu.

W trakcie rozgrywki, gracze mają do dyspozycji różnorodny arsenał broni, od pistoletów po karabiny szturmowe, a także broń białą, taką jak kije baseballowe czy łopaty. Zróżnicowane środki bojowe pomagają w zwalczaniu zarówno hord zombie, jak i wojsk wysłanych z zadaniem zniszczenia wszystkich żywych istot na kampusie.


Uwagi: Instalator jest w języku rosyjski. Aby zainstalować grę w języku angielskim - wybierz drugą opcję na pierwszym erkanie instalatora.Ostatnia modyfikacja: 14 listopad 2023

ABANDONWARE  STARE GRY   ZOMBIE   FPS   STRZELANKA   AKCJA   SURVIVAL   HORROR  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DAY OF THE ZOMBIE.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać