DROWNED GOD

drowned god
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.40/10 (15 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Drowned God

Drowned God: Conspiracy of the Ages, gra przygodowa wydana w 1996 roku przez Inscape. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Fabuły gry osadzona jest w świecie, gdzie cała historia znana ludzkości jest niczym więcej jak kłamstwem. Podczas swojej podróży staramy się odkryć prawdę. Poprzez podróże, interakcje z innymi postaciami oraz lokacjami poznajemy coraz to więcej informacji. Nowe odkrycia przybliżają nas do prawdy, ewolucja rasy ludzkiej była procesem wspomaganym przez istoty pozaziemskie, które to ukształtowały nasz gatunek. Gracz podczas swoich podróży musi wejść do czterech różnych światów. W każdym ze światów poznaje połączenie elementów fantastycznych z historycznymi. Aby móc odkryć prawdę, bohater musi odnaleźć cztery utracone artefakty. Odnalezienie artefaktów nie jest łatwym zadaniem. Artefakty, które musimy odnaleźć to Laska Ozyrysa, Święty Graal, Arka Przymierza oraz Kamień Filozoficzny. Bohater ma do dyspozycji karty tarota, które umożliwiają mu odblokowanie nowych obszarów, a co za tym idzie uzyskanie dostępu do nowych informacji przybliżających go do odkrycia prawdy. Na koniec fabuły to gracz musi podjąć decyzję o tym jak zakończy się cała przygoda.


Ostatnia modyfikacja: 30 październik 2020

Czasopisma w których można poczytać o grze Drowned God


ABANDONWARE  STARE GRY   DROWNED   GOD   CONSPIRACY   AGES   PRZYGODOWA   PUZZLE   CYBERPUNK   SCI-FI  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry DROWNED GOD.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać