ENID BLYTON THE FAMOUS 5: TREASURE ISLAND

enid blyton the famous 5 treasure island
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Enid Blyton The Famous 5: Treasure Island

Enid Blyton The Famous 5: Treasure Island to gra przygodowa wydana w 1999 roku. Gra została oparta na popularnej serii książek dla dzieci autorstwa Enid Blyton, opowiadającej o piątce przyjaciół: Julianie, Dicku, Ann, George i psie imieniem Timmy, którzy rozwiązują zagadki i wyruszają na przygody.
W tej części gracze wcielają się w postacie członków Famous Five i wraz z nimi udają się na trop skarbu ukrytego na tajemniczej wyspie. Gracze muszą przemierzyć różnorodne tereny, rozwiązywać zagadki i pokonywać przeszkody, aby odnaleźć skarb.
Gra oferuje piękne, ręcznie rysowane grafiki, a także różnorodne zagadki i łamigłówki, które wymagają logicznego myślenia i umiejętności rozwiązywania problemów. Oprócz tego, gra oferuje interaktywne dialogi z postaciami i emocjonujące sekwencje akcji, które zapewniają graczom wspaniałe doświadczenie.
Enid Blyton The Famous 5: Treasure Island była bardzo popularna wśród fanów serii i uważana była za jedną z najlepszych gier opartych na książkach dla dzieci.


Ostatnia modyfikacja: 17 marzec 2023Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry ENID BLYTON THE FAMOUS 5 TREASURE ISLAND.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać