GRAND PRIX 4

grand prix 4
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

7.90/10 (10 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Grand Prix 4

Grand Prix 4 to gra przeznaczona dla fanów motoryzacji. Dzięki niej możemy poczuć się jak Robert Kubica, wsiąść za kierownicę i poczuć się jak rajdowiec. Dzięki możliwości rozgrywek z innymi kierowcami możemy poczuć ten dreszczyk rywalizacji i docisnąć gaz, przynajmniej wiemy, że nawet przy wypadku nic nam nie grozi.

Jeśli jesteśmy początkującym graczem, możemy najpierw poćwiczyć, zanim staniemy do walki o podium. Dzięki rozbudowanej grafice możemy wyobrazić sobie, że stoimy na pasie startowym wyścigów znanych na całym świecie.

Grand Prix 4 to gra dla ludzi o mocnych nerwach i lubiących rywalizację. Jeśli chcemy usiąść za kierownicą światowej sławy auta, oczywiście wirtualnie to ta gra jest dla nas stworzona.

Po dopracowaniu gry przez autorów wszelkie sytuacje, które są w niej przedstawione, wyglądają bardzo realistycznie. Także podczas naszej gry ktoś, kto będzie ją oglądał, może się poczuć jak na widowni formuły 1. Jeśli chcemy się sprawdzić w wyścigach autami z innymi graczami, to Grand Prix 4 jest dla nas idealną opcją.


Ostatnia modyfikacja: 6 lipiec 2021Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Radek   wysłano 2023-11-09 20:44:04

Instalacja się zatrzymuje i jest komunikat , że nie może znaleźć ścieżki z plikiem data2.cab i tego pliku rzeczywiście nie ma w instalce.
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać