HAPPYLAND ADVENTURES

happyland adventures
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Twoja ocena:O grze Happyland Adventures

Happyland Adventures to klasyczna gra platformowa typu side-scrolling, w której gracze wcielają się w rolę uroczego psa, którego zadaniem jest poprowadzenie grupy uroczych stworzeń z Happyland do wyznaczonych stref Happyzone. Poruszając się po każdym poziomie, napotka różne przeszkody doły, pułapki oraz wrogów, których musi unikać, aby poprowadzić stworzenia w bezpieczne miejsce.
Podczas wędrówki po tym kolorowym świecie, gracze muszą zbierać owoce, gwiazdki i inne przedmioty rozrzucone na każdym poziomie, aby odblokować nowe obszary i robić postępy w grze.
W trakcie gry gracze będą otrzymywać instrukcje od napotkanych postaci, które dostarczają pomocnych wskazówek jak poruszać się po każdym poziomie i pokonywać związane z nim wyzwania.
Happyland Adventures to zabawna i wymagająca gra platformowa, która łączy klasyczną mechanikę rozgrywki z czarującą grafiką i zapadającymi w pamięć postaciami. To świetny wybór dla każdego, kto kocha oldskulowe platformówki i szuka zabawnej i wciągającej gry.


Uwagi: Zawiera również Happyland Adventures: X-mas Edition

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HAPPYLAND ADVENTURES.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz