HELL`S KITCHEN: THE GAME

hells kitchen the game
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (1 głos)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Hell's Kitchen: The Game

"Hell's Kitchen: The Game" to gra dla miłośników kulinariów i fanów gier czasu rzeczywistego. W trakcie gry gracze poddani są presji zarządzania czasem w kuchni i na sali restauracyjnej, takim jak przyjmowanie zamówień, gotowanie, podawanie potraw i sprzątanie. W sekcji kuchennej gracz musi umiejętnie dobierać składniki do odpowiednich garnków i patelni, dbając o synchronizację, aby dania na jednym stole były gotowe mniej więcej w tym samym czasie.

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów gry jest rygorystyczna ocena ze strony samego Chef Ramsay'a, który nie oszczędza krytyki jeżeli nie podałamy zadaniom. Precyzja, szybkość i perfekcja to kluczowe elementy, które decydują o sukcesie. Gracze mają szansę awansować i zdobywać doświadczenie, pracując nad doskonaleniem swoich umiejętności kulinarnych w miarę postępu w grze.

"Hell's Kitchen: The Game" oferuje także możliwość odblokowywania 35 przepisów znanych z amerykańskiego show kulinarnego. Przepisy pozwalają graczom przetestować umiejętności kulinarne w domu lub podzielić się nimi z przyjaciółmi.


Ostatnia modyfikacja: 12 listopad 2023Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HELLS KITCHEN THE GAME.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać