HERETIC. ULEPSZONY DOOM.

heretic
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.58/10 (18 głosów)


Twoja ocena:
O grze Heretic. Ulepszony Doom.

Heretic, gra typu FPS (first person shooter) wydana w 1994 roku przez id Software. Gra ukazała się na komputery osobiste PC oraz Macintosh.

Akcja gry osadzona jest w mrocznym świcie fantasy, zaraz po nieudanym przejęciu władzy przez trzech braci zwanych Serpent Riders. W Heretic, wcielamy się w elfa (z rodu Sidhe), którego celem jest zemsta na Wężowych Jeźdźcach (Serpent Riders). Pierwszym Twoim celem będzie walka z hordami nieumarłych (zombi) w miejscu odprawiania rytuałów. W Otchłani Piekła (Hell's Maw) musisz zamknąć portal międzywymiarowy, aby zapobiec dalszej inwazji złych mocy. Koniec twojej przygody to bezpieczny powrót do domu.

Heretic, to gra bazująca na silniku Doom'a. Silnik jednak wzbogacono o m.in. możliwość patrzenia w górę oraz dół oraz udoskonalono wrażenia audiowizualne.Uwagi:Download


Sklepy w których można kupić grę HERETIC. ULEPSZONY DOOM.
Dlaczego nie można pobrać gry? Gra HERETIC. ULEPSZONY DOOM. chroniona jest prawem autorskim. HERETIC. ULEPSZONY DOOM. możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HERETIC.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać