HOSPITAL TYCOON

hospital tycoon
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Hospital Tycoon

Hospital Tycoon, gra ekonomiczna (manager) wydana w 2007 roku przez Codemasters. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

W Hospital Tycoon wcielasz się w managera szpitala. Do twoich zadań należy m.in. zatrudnianie personelu (pamiętaj, każda postać posiada swój unikalny charakter), zakup sprzętu (nie tylko medycznego), oraz innych prac związanych z zarządzaniem prywatnym ośrodkiem zdrowia.

Gra składa się z trzech serii, każda z nich posiada cztery poziomy w których musimy wykonać z sukcesem wyznaczone zadania aby odblokować kolejny. Pierwsza seria, to przewdonik dzięki któremu nauczysz się grać w Hospital Tycoon.Uwagi: Zainstaluj grę z zamieszczonego obrazu płyty. Następnie skopiuj plik HospitalTycoon.Exe z folderu HATRED w miejsce zainstalowanej gry.Ostatnia modyfikacja: 26 wrzesień 2018


Download


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra HOSPITAL TYCOON chroniona jest prawem autorskim. HOSPITAL TYCOON możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry HOSPITAL TYCOON.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać