HYPE: THE TIME QUEST

hype the time quest
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Hype: The Time Quest

Hype: The Time Quest, gra akcji wydana w 1999 roku przez Playmobil Interactive. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows) i konsol PlayStation.

Król Taskan IV świętuje koniec wojny domowej. Dzielny wojownik Hype otrzymuje Miecz Pokoju za bohaterskie czyny i lojalność wobec tronu. Pewnego dnia pojawia się tajemniczy czarny rycerz o imieniu Barnak, który rzuca potężne zaklęcie na Hype’a. Zamienia go w posąg i wysyła o dwieście lat w przeszłość. Mag Gogoud przywraca Hype do życia, a odważny rycerz musi wymyślić sposób, by wrócić do swojego czasu, pokonać Barnaka i poślubić swoją ukochaną Vibe.


Uwagi: Jeżeli używasz systemu 64-bitowego użyj alternatywnego instalatora, który znajdziesz w archwium z grą. Instalator zawiera również wrapper nGlide (możesz wybrać opcjonalnie do zainstalowania). Przed uruchomieniem zainstaluj również nGlide_Patch.
Jeżeli uruchamiasz grę na starszych komputerach i będziesz miał problemy z grafiką, możesz skopiować odpowiednie pliki z katalogu 3dfx_fix lub d3d_fix (w zależności od karty graficznej).

Czasopisma w których można poczytać o grze Hype The Time Quest

ABANDONWARE  STARE GRY   HYPE   TIME   QUEST   TASKAN   GOGOUD   PRZYGODOWA   AKCJA   BARNAK   VIBE  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Stach   wysłano 2021-08-18 23:18:52

Jakie ustawienia zrobić na windows 10? Bo nie chce mi odpalić. Wcześniej w trakcie instalacji, wyskoczył tez jakiś błąd, że niby nie ma pliku z polskim dźwiękiem.
2 0 Odpowiedz

Bopson   wysłano 2022-01-09 21:36:36

Udało Ci się? Mecze temat podobnie pod win10 i za nic nie idzie
0 0 Odpowiedz

Helven   wysłano 2021-02-15 14:07:10

W końcu ! Ile ja się tej gry naszukałam !!
2 0 Odpowiedz

Napisz komentarz