INSPECTOR GADGET: MISSION 1 - GLOBAL TERROR

inspector gadget mission 1 global terror
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Inspector Gadget: Mission 1 - Global Terror

Tytułowy policjant GADGET to bohater serialu animowanego pod tym samym tytułem. Zarówno w kreskówce, jak i w grze obok Gadgeta występuje bystra dziewczynka imieniem Penny, a także uzdolniony psiak Brain. Oboje starają się trzymać wujka Gadgeta z dala od zbyt wielu kłopotów.
Sympatyczne trio walczy przeciwko uosobieniu wszelkiego zła, jakim niewątpliwie jest dr Pazur i jego zbrodnicza organizacja M.A.D. Pomagają tym samym szefowi policji Quibmylemu rozwiązać zagadki. Utrzymanie zadań w tajemnicy komisarz traktuje bardzo poważnie. Dlatego przy spotkaniach wybiera super konspiracyjne miejsca. np. chowa się w śmietniku czy w telewizorze Gadgeta (tak jak to ma miejsce w grze).
Wiadomość jest krótka. Na całym globie dzieją się dziwne rzeczy z delegatami Organizacji Narodów Zjednoczonych. Należy sprawę szybko wyjaśnić. Najlepiej przed zbliżającym się posiedzeniem ONZ, na którym rozpatrywane będą sprawy ekologii całej Ziemi.
Gra jest przeznaczona w zasadzie dla dzieci. Obsługa gry ogranicza się do klasycznego menu z ikonkami.
Gracz porusza się na zmianę postaciami Penny i Braina. Przed wielkim finałem w gmachu ONZ w Nowym Jorku, należy udać się do paru innych lokacji rozsianych po całym świecie i za każdym razem wyjaśniać jakąś zagadkę.


Ostatnia modyfikacja: 21 kwiecień 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry INSPECTOR GADGET MISSION 1 GLOBAL TERROR.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać