JAMES CAMERON`S AVATAR: THE GAME

james camerons avatar the game
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

10.00/10 (2 głosy)


Twoja ocena:
O grze James Cameron's Avatar: The Game

Produkcja Avatar The Game jest prequelem historii opowiedzianej w filmie z 2009 roku. Akacja rozgrywa się na bujnie porośniętej planecie Pandora, którą pragnie wykorzystać korporacja RDA w celu zdobycia drogocennych minerałów. Tajemnicza rasa Na’vi, zamieszkująca Pandorę gotowa jest stanąć do walki z korporacją o swoją wolność. Dzięki technologii łączenia DNA, ludzie mogą wcielać się w avatary łudząco przypominające obcych zamieszkujących dziką planetę.
W grze wcielamy się w żołnierza piechoty morskiej RDA o imieniu Ryder, który poddaje tej technologii. Jego zadaniem jest znaleźć pewnego szpiega, dzięki przeniknięciu i próbie nawiązania kontaktu z plemieniem Na’vi. Wcielający się w głównego bohatera gracz, może opowiedzieć się za korporacją RDA, której służy lub zbuntować się i stanąć po stronie wojowniczej rasy. W zależności od wyboru, fabuła pójdzie w inną stronę, a Rider dostanie do dyspozycji inne rodzaje uzbrojenia.
Otoczenie przez całą grę szczególnie się nie zmienia. Poruszamy się po pięknej dżungli Pandory, pełnej niebezpieczeństw w postaci zwierząt, roślin, czy obcych Na’vi — jeśli wybierzemy stronę korporacji. Walka przeciwko RDA zwalnia z zagrożenia ze strony nieprzyjaznej natury planety, ale arsenał jest zdecydowanie uboższy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry JAMES CAMERONS AVATAR THE GAME.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz


Gry, które mogą ci się spodobać