jumping jackson
Wydawca:
Producent:

Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Jumping Jack'son. Ocalić Rock'n'Roll.

Jumping Jack'Son, gra zręcznościowa wydana w roku 1990 przez Infogrames. Gra powstała dla komputerów Amiga i Atari ST.

Ziemią zawładnęła muzyka klasyczna. Nie ma mowy o innym rodzaju muzyki. Jumping Jack'Son to ostatnia nadzieja na ocelanie gatunku muzycznego jakim jest Rock'n'Roll. Twoim zadaniem jest odnalezienie i poskładanie w całość utworów z tego gatunku. Po skompletowaniu utworu zostanie ona (piosenka) umieszczona spowrotem w miejscu jej przeznaczonym - w szafie grającej (Juke Box).

Jak napisaliśmy powyżej, sterujesz Jackson'em. Aby zdobyć część (jeden track) muzyki, musisz ułożyć w odpowiednie kolory wyznaczone miesjca na planszy. Po ułożeniu kolorów, na ekranie pojawi się płyta, którą musisz umieścić na adapterze w odpowiednim kolorze. Zadanie wydaje się proste do zrealizowania. Nic bardziej mylnego! Późniejsze etapy są coraz trudniejsze. Zaczynają pojawiać się intrumenty klasyczne, które próbują Ci przeszkodzić w Twoim zadaniu. Jednak możesz się bronić przed nimi, Twoją tajną bronią - kasetami magnetofonowymi. Gra mimo małej objętości (zaledwie 600Kb), potrafi bawić przez długie wieczory.

Gra jak na rok wydania (1990), imponuje graficznie i muzycznie. Jeżeli zagrasz, na pewno zapamiętasz na długie lata Jumping Jackson'a.


Uwagi:
Ze względu na rok wydania, nie udało nam się uruchomić gry przy wykorzystaniu rou Aros. Gra wymaga oryginalnego romu np. Kickstart 1.3.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry JUMPING JACKSON.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz