MAGESLAYER

mageslayer
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Mageslayer

W grze wcielasz się w postać jednego z czwórki dostępnych bohaterów. Różnią się oni od siebie maksymalną ilością energii, wytrzymałością na zranienia oraz szybkością marszu. Ponadto każda z postaci posiada inną broń podstawową i może rzucać specyficzne tylko dla siebie czary. Po dokonaniu wyboru bohatera, przenosisz się wraz z nim do pierwszej komnaty. Stąd możesz przejść dalej, do kolejnych światów, choć nie dowolnie - musisz je zwiedzać w kolejności, jaką narzucili autorzy gry.
Rozgrywka sprowadza się przede wszystkim do zabijania wszystkiego, co się rusza. Co pewien czas napotykasz jakiegoś większego potworka, wtedy możesz wreszcie użyć oszczędzane na tę okazję czary. Pod koniec każdego etapu również musisz stoczyć walkę z jakimś większym potworem.
W traakcie wędrówki napotkasz też różnorakie przeszkody, pułapki, windy, klucze do odnalezienia itp. Często będziesz musiał trochę pogłówkować, aby posunąć się dalej.


Ostatnia modyfikacja: 21 kwiecień 2024Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MAGESLAYER.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać