MECHCOMMANDER

mechcommander
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze MechCommander

Mech Commander, gra strategiczna (RTS) wydana w 1998 roku przez MicroProse. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

W grze wcielamy się w dwódcę oddziału Mechów. Jesteś żołnierzem Federated Commonwealth`s First Davion Guards (Strażników Federacji Wspólnoty). Twoim zadaniem jest odbicie planety Arthur z rąk klanu Smoke Jaguar.

Gra składa się z 30 kampani podzielonych na 6 misji - każda misja to 5 operacji militarnych. Każda misja składa się z kilku celów np. niszczenie wrogich jednostek, zdobywanie lub obronę jednostek wroga, ochronę przyjaznych jednostek oraz zdobywanie i obronę baz. Niektóre misje muszą zostać zakończone w określonym czasie.Uwagi: Gra zamieszczona na naszych stronach to wersja Gold - z dodatkowymi misjami. Gra jest w wersji RIP - wystarczy wypakować do dowolnego folderu. Grę uruchomicie poleceniem MCX.EXE. W systemach Windows 7/8/10 ustaw tryb kompatybilności z Windows 98.

ABANDONWARE  STARE GRY   MECH   COMMANDER   STARTEGICZNA   RTS   MICROPROSE   HASBRO   INNER   SPHERE   PORT   ARTHUR   SMOKE   JAGUAR  

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MECHCOMMANDER.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz