MINIGOLF MANIACS

minigolf maniacs
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić gręO grze Minigolf Maniacs

"Minigolf Maniacs" oferuje 12 zwariowanych, kreskówkowych postaci, ponad 50 dołków, ponad 10 ulepszeń, edytor pola gry z ponad 50 kafelkami oraz 8 trybów gry.
Sceneria gry jak i postacie ożywają w kolorowej grafice 3D, a interfejs jest bardzo intuicyjny. Postacie graczy to różne zwierzęta, z których każde jest pięknie animowane z szeroką gamą ruchów i ekspresji.

"Minigolf Maniacs", oprócz wspaniałych postaci, oferuje ogromną różnorodność trybów gry, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz powszechnie znanych trybów jak pojedyncza gra, mecz i turniej, jest tryb "speed" w którym gracz z najszybszym czasem wygrywa, tryb "coinz" w którym gracz z najwyższą ilością zebranych monet wygrywa oraz tryb "wojny" dostępny tylko jako gra online.

Niestety "Minigolf Maniacs" stało się ofiarą zamknięcia studia Dynamix przez Sierrę w 2001 roku. Gra była znakomitym, nie wydanym mini golfem, który był gotowy w 80% - zaledwie miesiąc przed planowanym wydaniem - gdy doszło do zaprzestania prac nad nią. Dzięki wysiłkom grupy oddanych fanów, w archwum z grą znajdziesz mod stworzony przez fanów z SourceForge, który uzupełnia grę oraz dodaje nowe dołki i wiele ulepszeń rozgrywki.


Ostatnia modyfikacja: 17 maj 2024Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry MINIGOLF MANIACS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać