NEIGHBORS FROM HELL

neighbors from hell
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Neighbors from Hell

Neighbors from Hell, gra akcji (puzzle) wydana w 2003 roku przez Encore. Gra ukazała się dla komputerów PC (Windows).

Neighbours from Hell to jednoosobowa strategiczna gra przygodowa znana pod polskim tytułem "Sąsiedzi z piekła rodem". Pomimo upływu lat wciąż cieszy się ona popularnością wśród graczy o różnej grupie wiekowej.


Fabuła rozgrywa się w bloku mieszkalnym, gdzie w jednym z mieszkań rezyduje milioner oraz jego dwudziestopięcioletni syn Woody, dziedzic fortuny ojca. Tymczasem do segmentu wprowadza się nieznośny sąsiad - pan Rotweiller, który swoją obecnością robi mnóstwo hałasu. Gracz wciela się w Woody'ego i podczas rozgrywki ma za zadanie wykonać jak najwięcej sprytnych kawałów, które doprowadzą nowego sąsiada do białej gorączki. Musimy jednak poprowadzić rozgrywkę tak, aby nie zostać przyłapani na gorącym uczynku.


Na ponadczasowość Neighbours from Hell wpływa nie tylko sympatyczna komiksowa grafika, ale także specyficzny humor oraz doskonałe wykreowane i charakterystyczne postacie. Właśnie dlatego gra nie tylko cieszy się sentymentem i popularnością starych fanów, ale także ciągle zdobywa nowych.


Ostatnia modyfikacja: 22 grudzień 2018


Download


W tej chwili nie można pobrać gry z naszych stron.

Dlaczego nie można pobrać gry? Gra NEIGHBORS FROM HELL chroniona jest prawem autorskim. NEIGHBORS FROM HELL możecie kupić na jednej z platform dystrybucji gier (lista powyżej). Klikając przycisk 'Sprawdź cenę', zostaniesz przekierowany do wybranego sklepu w którym sprawdzisz cenę gry.

Przeczytaj FAQ - pytania i odpowiedzi.
ABANDONWARE  STARE GRY   NEIGHBORS   HELL   AKCJA   PUZZLE   SĄSIEDZI   WOODY  


Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry NEIGHBORS FROM HELL.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać