NEURO HUNTER

neuro hunter
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Neuro Hunter

Neuro Hunter to cyberpunkowa produkcja, której akcja osadzona jest w przyszłości zdominowanej przez megakorporacje. Jedną z nich jest Johnston Biotek - firma sprawująca kontrolę nad produkcją cennego paliwa. Wydobywają go dla niej więźniowie, którzy często stają się również obiektami tajemniczych eksperymentów. Kiedy w kompleksie wydobywczym pojawia się Hacker, władza wymyka się z rąk korporacji.


Ekspert komputerowy przejmuje kontrolę nad placówką. Postać gracza zostaje wynajęta przez Johnston Biotek, by uporać się z problemem. Jednak w wyniku przypadkowej eksplozji bohater zostaje zdany na siebie.


Neuro Hunter to rozbudowana produkcja łącząca w sobie elementy role-play oraz akcji. Gracz ma możliwość rozwiązania każdego z problemów na kilka różnych sposobów, m.in. poprzez wykorzystanie umiejętności walki, skradania czy perswazji. Wraz z progresem postać głównego bohatera zdobywa nowe poziomy i rozwija jedną z siedmiu umiejętności. Wpływ na rozgrywkę mają również montowane w ciele implanty, używana broń czy system craftingu oparty na odnajdywanych recepturach.


Ostatnia modyfikacja: 13 kwiecień 2021

ABANDONWARE  STARE GRY   NEURO   HUNTER   RPG   CYBERPUNK   SCI-FI   AKCJA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Alan   wysłano 2021-11-30 11:07:25

Szkoda, że nie ma spolszczenia nigdzie w internecie. Samą gre miałem na płycie, ale już się zniszczyła, w końcu 13 lat wytrzymała :>
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Wiktor   wysłano 2023-02-12 22:44:46

Ja jakimś cudem mam nadal płytę przegraną z czasopisma Click! W pełnej polskiej wersji
0 0
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać