over the hedge
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Twoja ocena:O grze Over the Hedge

Over the Hedge to gra zręcznościowa przygotowana z myślą o młodszych graczach. Została ona stworzona na podstawie filmu animowanego o takim samym tytule.

Główny bohater gry RJ podczas próby kradzieży zapasów niedźwiedzia Vincenta został złapany i wpakował się w niemałe kłopoty. W ramach rekompensaty RJ obiecał niedźwiedziowi, że zgromadzi dla niego dużą ilość jedzenia. Niestety las, w którym zwierzęta zawsze zdobywały pożywienie został zagospodarowany przez ludzi i teraz znajduje się tam miasteczko. Od tego momentu zaczyna się prawdziwa rozgrywka, po za RJ'em gracz może wcielić się również w Skunksicę Stellę, Żółwia Verne'a oraz Wiewióra Hammy'ego.

W grze czeka na graczy ponad 30 poziomów, które zostały umieszczone w znanych z filmu lokacjach, ale również zostały dodane nowe miejsca stworzone na potrzeby gry. Na każdym poziomie gracz mierzy się z przeszkodami i przeciwnikami, którzy za wszelką cenę chcą, aby misja zdobycia jedzenia dla niedźwiedzia nie powiodła się. Każdy z bohaterów ma własny unikalny zestaw umiejętności, które będą przydatne w poszczególnych misjach.

Gra zawiera również minigry, a dla osób lubiących rywalizację z innymi został stworzony również tryb multiplayer umożliwiający granie z innymi użytkownikami gry.

Gry, które mogą ci się spodobaćKomentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry OVER THE HEDGE.

Napisz pierwszy komentarz do tej gry.

Napisz komentarz