PERSIAN WARS

Inne tytuły: Império Persa: Batalhas do Oriente, Persian Wars: I conquistatori delle mille e una notte, Persian Wars: Strategy and Adventure in the Heart of the Arabian Nights, Persian Wars: Stratégie et aventure au cœur des 1001 nuits

persian wars
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

nie oceniono gry


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Persian Wars

Akcja gry "Persian Wars" rozgrywa się w świecie "Tysiącu i jednej nocy". Magiczny pierścień wielkiego króla Salomona właśnie spadł z nieba na pustynię. Wcielasz się w postać Sindbada, młodego wojownika, który pragnie zdobyć pierścień dla siebie. W trakcie gry spotkasz trzy plemiona zamieszkujące pustynię: Amazonki, Nomadów oraz Ghûls.

Gracz przemieszcza się między mapą strategiczną, gdzie może tworzyć nowe armie, wzmacniać istniejące, ulepszać bazę i przemieszczać swoje wojska do kolejnych misji, a samymi misjami, w których odbywa się właściwa bitwa. Bitwy są nieco okrojone - nie ma tak wielu opcji taktycznych jak w innych gracz tego typu, jednostki są mniej zróżnicowane, a gra jest znacznie szybsza.

W grze dostępnych jest kilkanaście misji, począwszy od masowych bitew po zdobycie skarbów, napady na oazy czy ich obronę, a także zawieranie sojuszy z jednym z trzech frakcji gry.


Uwagi:Ostatnia modyfikacja: 24 kwiecień 2024

ABANDONWARE  STARE GRY   PERISAN   WARS   STRATEGICZNA   RTS   FANTASY   PERSIA  


Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.
Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PERSIAN WARS.

Napisz komentarz


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.

Gry, które mogą ci się spodobać