PSYCHOTOXIC

psychotoxic
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

9.75/10 (4 głosy)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Psychotoxic

Psychotoxic to ciekawa gra akcji, jaka jest zaprezentowana z perspektywy pierwszej osoby. Fabuła wiąże się z rzeczywistością roku 2022, kiedy nad ludzkością wisi ostateczna zagłada. Ma ona związek z wojną nuklearną.

Śmierć ziemskiej cywilizacji w tej grze ma zapewnić Czwarty Jeździec Apokalipsy, czyli unikalna maszyna ze starożytnego Babilonu. Urządzenie znajduje się w sieci korytarzy pod miastem amerykańskim i stamtąd wpływa na umysły żywych istnień. Powoduje eskalację konfliktu i agresji. W tym wypadku kontrolę sprawuje demoniczny Aaron Crowley, który planuje uczynić Ziemię krwawą areną w walce dobra ze złem. Głównym bohaterem gry jest Angie Prophet - to deus ex maszyna, jaka przyjmuje postać niebiańskiej niewiasty. U jej boku działa tajemniczy Max. Angie ma za zadanie zniwelować zagładę ludzkości, walcząc z mordercami (są to gangsterzy, mutanci, zombie, fanatycy religijni i inne postacie).

Wybawicielka dysponuje szerokimi umiejętnościami z dziedziny magicznej. Może przykładowo spowalniać ruch oponentów, korzystać z telepatii, czy przenikać do ośmiu typów marzeń danych obywatelu i walczyć z siłami ciemności. Podstawowe poziomy stawiają na liczne lokacje, jakie są utrzymane z atmosferze urbanistycznej.


Ostatnia modyfikacja: 8 kwiecień 2022Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Piotr   wysłano 2022-11-19 22:55:16

Nieźle się czyta, że w 2022 wisi nad nami wojna nuklearna :D Piszę ten komentarz wiedząc, że putin jeszcze żyje.
1 2
Zaloguj lub zarejestruj aby skomentować

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać