PUGGSY

puggsy
Wydawca:
Producent:
Rok:
Gatunek:
Platforma:

8.71/10 (27516 głosów)


Zaloguj się aby ocenić grę
O grze Puggsy

Puggsy, gra zręcznościowa wydana w 1993 roku przez Psygnosis. Gra ukazała się dla komputerów Amiga i konsol Sega Genesis / Mega Drive i Sega CD.

Puggsy to gra platformowa z kombinacją elementów akcji i rozwiązywania zagadek. Kontrolujesz kosmitę o imieniu Puggsy, który rozbił się na obcej planecie i skradziono mu statek kosmiczny. Twoim celem jest znalezienie statku kosmicznego, abyś mógł odlecieć z planety i wrócić do domu. Aby odnaleźć statek, musisz przejść przez kilkanaście poziomów, których akcja rozgrywa się m.in. na pustyni, w lesie, w mieście itp. Na każdym znajdziesz wiele przedmiotów, które możesz podnieść i użyć. Na niektórych poziomach będziesz musiał dowiedzieć się, jak skorzystać z dostępnych obiektów, aby dotrzeć do wyjścia. Utrudnieniem jest fakt, że na każdym poziomie będą przeszkadzać ci wrogowie w postaci węży, rycerzy itp.


Ostatnia modyfikacja: 12 styczeń 2020Podoba wam się serwis? Możesz nas wesperzeć! Dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać serwis.
Dziękujemy.Komentarze

Nie napisano jeszcze komentarzy do gry PUGGSY.

Napisz komentarz


Ze względu na dużą ilość spamu jaką ostatnio otrzymaliśmy - postanowiliśmy wprowadzić rejestrację. Teraz komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Gry, które mogą ci się spodobać